Valgustussüsteemid 

Valgustussüsteem on suurepärane lahendus, mis aitab uusi ideid juurutada ja rakendada. Siinivalgustussüstemid ja LED-profiilid leiavad oma koha peaaegu igas kodus, kuid üha populaarsemaks on muutumas ka lineaarsed LED-valgustussüsteemid. Uusim tehnoloogia on magneti põhimõttel põhinev valgustussüsteem - kõik LED-valgustid on magnetilised. Tänu laiadele kasutusvõimalustele ja funktsionaalsusele saab lineaarsüsteeme kasutada paljudes valdkondades.

 • Magnetvalgustite süsteemid
  Magnetvalgustite süsteemid

  Magnetvalgustus on uusim tehnoloogia, mis võimaldab ruumis tervikliku valgustuslahenduse luua ja samal ajal täiesti erinevaid tsoone valgustada.

 • Siinivalgustid
  Siinivalgustid

  Siinivalgustussüsteeme nimetatakse ka kohtvalgustussüsteemideks ning need on tänapäeval üks sisekujunduse peamisi trende.

 • LED ribad
  LED ribad

Valgustustrendid muutuvad väga kiiresti, seega võib tavakasutajatel olla keeruline mitte eksida ja parimat valgustussüsteemi valida. LED-profiilid ja siinivalgustussüstemid leiavad oma koha peaaegu igas kodus, kuid üha populaarsemaks on muutumas ka lineaarsed LED-valgustussüsteemid. Uusim tehnoloogia aga on magneti põhimõttel põhinev valgustussüsteem. See tehnoloogia on lõpuks jõudnud ka Eesti turule. Tänu laiadele kasutusvõimalustele ja funktsionaalsusele saab lineaarsüsteeme kasutada paljudes valdkondades. Tuleb meeles pidada, et tegemist on energiasäästlike valgustuslahendustega.

Kuidas valgustussüsteemi valida?

Magnetvalgustussüsteemid

Magnetsüsteemi unikaalsus seisneb selle tehnoloogias: kõik LED-valgustid on magnetilised, kinnituvad lihtsalt magnetsiinidele ja on kergesti liigutatavad. Magnetsüsteemide valgustite lai valik võimaldab ruumi ühtlast valgustust luua, kuid samal ajal ka täiesti erinevaid alasid valgustada. Selle süsteemi suurimaks eeliseks on täielik valikuvabadus ja uuendusvõimalused. Ühes süsteemis saate kasutada nii ripp-, lae- kui ka kohtvalgusteid. Lai valik disainilahendusi võimaldab süsteemi kohandada nii kaasaegsete kui ka klassikaliste interjööridega.

Lineaarvalgustussüsteemid

Moodsat arhitektuurset lineaarvalgustust kasutatakse enamasti avalikes või eluruumides. Lineaarvalgustisüsteemid võivad olla nii süvistatavad, riputatavad kui ka pindmised. Lineaarne süsteem on unikaalne valgustusviis, kuna võimaldab palju valgusteid ühele joonele või muuks geomeetriliseks kujundiks ühendada.

Siinivalgustussüsteemid

Siinivalgustussüsteeme nimetatakse ka kohtvalgustussüsteemideks ning need on tänapäeval üks sisekujunduse peamisi trende. Kohtvalgustid on ideaalne lahendus moodsa valgustuse loomiseks nii kodudes, kaubanduskeskustes kui ka kunstigaleriides. Selle süsteemi eeliseks on see, et kõik valgustid on paigaldatud siinidele e reelingutele. Süsteem on väga lihtne ja praktiline, sest võimaldab kohtvalgustust hõlpsasti soovitud paikadele suunata ja valgustite asendit ilma elektriku sekkumiseta muuta. Siinivalgustussüsteemi abil loote ruumi ühtse valgustuse, saate samas juhtida tähelepanu seintel, laes või põrandal paikevatele sisekujunduselementidele ning ka ruumi kõige kaugemaid nurki valgustada.

LED-profiilid ja -ribad

Ruumide valgustamine LED-profiilide ja -ribadega on üks esimesi lineaarvalgustuse võimalusi, mis pärineb juba 20 aasta tagant. See on ikka veel populaarne valgustusviis, kuna antud juhul kvaliteet vastab hinnale ja vastupidi. Inimestele meeldib niisugune valgustus, sest see on suhteliselt odav ja saadud efekt tõesti hea. Seega arendatakse seda ka edasi, luuakse uuemaid ja kvaliteetsemaid arhitektuurseid profiile ning LED-ribade lai valik on lihtsalt hämmastav. Saadaval on nii sooja (3000K) kui külma (6000K) valgusega LED-ribad ja ka värvilised RGB LED-ribad. LED-ribade ja -profiilide võimsus on erinev ja mitmekesine. Näiteks on saadaval väga nõrga valgusega ribasid, mida saab kasutada ruumi perimeetrit rõhutavaks dekoratiivvalgustuseks. Või ehk soovite LED-profiili hoopis ruumi peamise valgusallikana kasutada? Ka seda saab teha, kui paigaldate 16W või võimsamate LED-ribadega 2- või 3-ribalise profiili.

Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu