Valgustid ja muud tooted 

Tuled ja muud tooted, mille abil saab olemasoleva valgusti välimust või selle funktsionaalsust ja seadeid muuta. Hõõglampide sektsioonid, luminofoorlambid, halogeenlambid ja LED valgusdioodi pirnid – kõik, mida vajate selleks, et luua kvaliteetseid ja kergeid valgustussüsteeme! Pakume kõrge laia valikut kõrge kvaliteediga lambipirne, mida kestavad kaua.

 • LED pirnid
  LED pirnid

  Lambipirni valik mõjutab ruumi atmosfääri väga palju. Tähtis ei ole mitte ainult see, mis ruumis lambipirnid paiknevad, aga ka nende kuju. LED lambipirnidel on palju eeliseid - need säästavad energiat, kuna need kiirgavad ainult valgust, mitte soojust. Valikus on väga mitmesuguse valguse värvusega LED lambipirne. Samuti on neid saadaval erineva kuju ja võimsusega, mistõttu leiab meie valikust kindlasti midagi igasse ruumi. 

 • Dekoratiivsed valgustid
  Dekoratiivsed valgustid
 • Luminofoorlambid
  Luminofoorlambid
 • Halogeen pirnid
  Halogeen pirnid
 • Nutipirnid
  Nutipirnid

  Šiuolaikinės technologijos stebina ir toliau: šiandien namuose gali būti įrengiamas ir išmanusis apšvietimas. Tai – patogus sprendimo būdas inovacijas vertinantiems žmonėms. Šio apšvietimo panaudojimas yra beribis, o to paslaptis slypi išmaniojoje sąsajoje. Kitaip tariant, išmanusis LED apšvietimas turi nematomą jungtį tarp šviestuvų ir išmaniojo įrenginio, pavyzdžiui, telefono, todėl sukuriama galimybė valdyti vieną ar daugiau šviesos šaltinių (tai priklauso nuo gamintojo).

 • Toiteplokid
  Toiteplokid
 • Liikumisandurid
  Liikumisandurid

  Judesio davikliai – patogus būdas valdyti apšvietimą bei apšviesti lauko ir vidaus erdves tik tada, kai to reikia. Jie padės sumažinti elektros energijos sąnaudas ir pailgins apšvietimo prietaisų tarnavimo laiką. Kad apšvietimo prietaisai tarnautų patikimai ir užtikrintų kokybišką erdvių apšvietimą ištisus metus, siūlome tik kokybiškus ir originalius lauko apšvietimui skirtus judesio daviklius.

 • Pimeduse detektorid
  Pimeduse detektorid
 • Kontrollerid
  Kontrollerid
 • Lambi osad ja tarvikud
  Lambi osad ja tarvikud

Meie poolt pakutavad lambipirnid ja muud tooted tagavad selle, et olemasolevad lambid töötavad kauem. Meie tootevalikust leiad tarvikuid, mis teevad Sinu ruumid eksklusiivsemaks ja toovad neisse rohkem valgust! Valgustite lisatarvikud ei maksa tavaliselt kuigi palju, aga nende abil on võimalik muuta ümbritsevat keskkonda efektiivselt ning säästlikult!

Valgustite kaitsmed

Kui sa ei ole enam rahul juba olemasoleva lambi jalaga, sulle ei meeldi lambi praegune disain või lambivari on kulunud, siis saab meie e-poest valida uued lambi osad vastavalt interjöörile või teiste olemasolevate lampide stiilile. Vahetades välja vaid osa lambist säästad ühtlasi ka raha!

Lambipirni pesad, erinevat tüüpi lambipirnid

Meie tootevalikust saate valida laia valikut erinevaid lambipirne, mis rõõmustavad oma kvaliteetse valgusega ja seda igas kohas, kuhu need paigaldatud on. Hõõg-, luminofoor- ja halogeenpirnid ning erinevad LED-tuled teevad iga valgusti täiuslikuks. Mulje avaldamiseks võime projekteerida ka efektseid energiasäästlikke pirne, mis võluvad oma väljanägemisega ning on täiuslikuks detailiks igas interjööris. Meie lambipirnid ja muud tooted tagavad selle, et sinu ruum on hubane ja alati säravalt valgustatud!

LED-profiilid

Universaaltüüpi profiilid võimaldavad korraldada LED-tulesid täpselt nii, nagu sa seda soovid!Nendesse profiilidesse saab väga lihtsalt paigaldada LED-riba, mille abil oma ruumi kujundada – paigutada valgustust täpselt nii ja nendesse kohtadesse, kuidas ja kuhu vajadus ja soov on! LED-tuled on oma vastupidavuse ja ökonoomsuse tõttu väga kõrgelt hinnatud. LED-tulede värvi saab ise valida. Meie tootevalikust võib leida ka LED-tulede kontrollpuldi, mis võimaldab kohandada LED-tuledest tuleva valgusvoo intensiivsust ning seadistada seda vastavalt ruumi vajadustele. Meie tootevalikust leiate ka LED-ribasid, lambipirne ja muid tooteid – kõik selleks, et saaksite kiiresti ja lihtsa vaevaga korraldada endale sobiv valgustus nii kodus ja kontoris kui ka muudes ruumides!

Fotoreleed ja liikumisandurid

Kui olete huvitatud mitte ainult sellest, et sees oleks valgus, vaid ka sellest, et valgus saadaks sind ka majast väljumisel, siis oleks mõistlik valida fotorelee või liikumisanduriga valgusti. See lülitub sisse vastavalt liikumisele ning valgustab täpselt seda ala, mille ise valinud ja seadistanud oled. Võimalik on seadistada ka nii, et valgusti lülitub sisse automaatselt kohe, kui loodulikku valgust ei ole enam piisavalt. Need väikesed valgussüsteemid tagavad mitte ainult õige valgustuse, vaid tõstavad ka turvalisest – valgustatud õues või teel kõndides tunnete end kindlasti kindlamalt kui mööda pimedat teed käies.

“Ekoluumen” saab oma ruumide valgustamiseks valida erinevaid valgusteid, lambipirne ja lisatarvikuid väga laia kaubavaliku seast.

Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu