Välisvalgustid 

Välisvalgustid on mugav ja ohutu viis välialade – õue, aia või miks mitte ka ilusa lillepeenra - valgustamiseks. Meie e-poest võite valida erinevaid välisvalgusteid, mis sobivad suurepäraselt õueala või üksikute objektide valgustamiseks. Ära riku oma tuju pimedas aias istumisega – “Ekoluumen” valgustitega naudid erakordselt kvaliteetset valgustust isegi kõige pimedamal ööl.

 • Kohtvalgustid välitingimustesse
  Kohtvalgustid välitingimustesse

  Oma maja interjööri luues pööratakse tavaliselt palju tähelepanu sellele, millised saavad olema selles domineerivad värvid. Kuid samamoodi nagu siseruumides, on oluline hoolitseda ka selle eest, millise mulje jätab maja välisilme. Üks võimalus selleks on kasutada välisvalgusteid, mis võivad olla nii funktsionaalsed kui lisada majale ka esteetilist väärtust.

  Maja kõrvale paigaldatuna aitavad need näha teeradasid ja aitavad orienteeruda, terassile paigaldatuna loovad aga hubase meeleolu, mis lausa kutsub õues aega veetma. Valides oma õuealale sobiva välisvalgustuse, saad lihtsa vaevaga muuta oma õueala kaunimaks ning luua aias maagilise atmosfääri. See on eriti oluline hotellide ja välikohvikute puhul, mis sumedatel suveöhtutel on pungil nii kohalikest elanikest kui ka rohketest turistidest.

 • Laevalgustid välitingimustesse
  Laevalgustid välitingimustesse
 • Suunatavad välivalgustid
  Suunatavad välivalgustid
 • Seinavalgustid välitingimustesse
  Seinavalgustid välitingimustesse

  Välistingimustesse sobivad seinalambid on kõige populaarsem valik maja fassaadi, pergola või terrassi valgustamiseks. Ekoluumen.ee veebipood pakub laia valikut välistingimustesse sobivaid seinavalgusteid, mida lisaks levinud musta või kroomivärvi mudelitele pakutakse ka valgeid, harjatud metalli või messingivärvi toonides.

 • Rippuvad välisvalgustid
  Rippuvad välisvalgustid

  Romantilise ja hubase atmosfääri saab oma õuealal kiirelt luua õrnalt tuules hõljuvate rippuvate lampide või tulukestega – need valgustavad aeda õrnalt ja annavad sellele juurde kergust. Selliseid lampe kasutatakse palju terrassidel, kus on vaja valgust selleks, et pereliikmed ja sõbrad saaksid sumedatel suveõhtutel õues tegutseda või kasvõi sooja ööd nautides rahulikult raamatut lugeda.

  Ka selliseid riputatavaid lampe või tulukesi valides oleks mõistlik eelnevalt konsulteerida meie spetsialistidega ekoluumen.ee veebipoest – nad ütlevad, millises suuruses lampe vajad ning tagavad selle, et välja saaksid valitud just sinu vajadusi rahuldavad valguslahendused. Aitame sul välja valida just sellised lambid, mis sobivad sinu õuala stiiliga ning annavad samas ka piisavas koguses valgust. Seda silmas pidades hoolitseme selle eest, et saaksid oma uutest lampidest maksimaalset kasu.

 • Välisprožektorid
  Välisprožektorid
 • Välisvalgustite lisatarvikud
  Välisvalgustite lisatarvikud
 • Nutikad välisvalgustid
  Nutikad välisvalgustid

  Nutikad välisvalgustid

 • Välitingimustes kasutatavad lauavalgustid
  Välitingimustes kasutatavad lauavalgustid
 • Päikeseenergial töötavad valgustid
  Päikeseenergial töötavad valgustid
 • Monteeritavad välisvalgustid
  Monteeritavad välisvalgustid
Kuvatakse 1 - 5 -st 5 -st
Kuvatakse 1 - 5 -st 5 -st

Välisvalgustite kasutamine

Päike annab meile kogu vajaliku valguse päevasel ajal, aga kui päike loojub, siis peab inimene ise lahendusi leidma. Tavapäraseid sisevalgusteid välitingimustes kasutada ei saa – kaste, vihm ja lumi rikub neid. Rooste ja lühis on need kaks enamlevinud riket, mis kahjustavad sisetingimustes kasutatavat lampi siis, kui seda kasutada välitingimustes. Neile, kes soovivad õueala valgustada ööpäevaringselt, on sobivaks lahenduseks spetsiaalselt välitingimustes kasutamiseks valmistatud valgustid. Anname siinkohal mõned soovitused selleks, et sisseehitatud valguskastist oleks kasu aastaringselt.

Juurdepääsutee ja radade märgistamine

Jalgteede tuled on mugavad parkimiskoha või matkaraja valimisel – pimedas on tuled heledamad ja paistavad rohkem silma, kui värvitud jooned. Täiendav valgustus valgustab teid, kaitseb muru ja taimi tallamise eest ning teeb olemise turvalisemaks.

Valgusta oma õueala

Erinevad seina-, lae- ja rippuvad välisvalgustid võimaldavad luua just sellise kerge valgustussüsteemi, mis sulle meeldib ning isegi kõige pimedamal ööl särab aed nagu päevasel ajal. Valgustid niśśides maja kõrval või seina sisse ehitatult teevad õuealast hõlpsasti koha, kus suveõhtutel on veelgi mõnusam aega veeta. Soovitame kasutada ka päikeseenergial töötavaid valgusteid – ka need annavad öösel mõnusat kuma ning ühtlasi säästavad ka raha. Piisav valgustus võimaldab jääda õue kauemaks ja nautida imeilusaid sooje õhtuid. Eesti suvi on niigi lühike – võtkem sellest siis viimast! Ning ka siis, kui ilmad on juba külmad, valgustavad need lambid toredasti näiteks verandat või lehtlat. Ja kui on jälle talv ja lumi maas, siis mõjuvad need lambid nagu jõulukaunistused!

Töökohad ja festivalid

Võimsad proźektorid ja kohtvalgustid sobivad mitte ainult väikesele terrassile, vaid valgustama ka neid kohti, kus käib ka pimedal ajal tõsine töö. Sarnased lampe kasutavad kogu päeva jooksul ka näiteks need õuekohvikud, kes tahavad oma õueala valgustada. Kohtvalgusti võimaldab efektselt esile tuua näiteks mõne oja või eksponeerida lisavalgustusega ilusa haljastusega ala. Aga ei ole need lambid mõeldud ka ainult kohvikutele – väga hästi sobivad need ka ehitusplatside ja muude töökohtade valgustamiseks. Tänu oma laiale kasutusskaalale on selliseid valgusteid võimalik kasutada väga erinevates kohtades ja väga erinevate objektide valgustamiseks. Kaasa arvatud ka näiteks suured välikontserdid ja festivalid.

Iga ilmaga kohanduvad välisvalgustid on kasulik ning neid saab kasutada väga erinevalt. Valgus on ilmselt üks kõige olulisematest asjadest inimese jaoks - tänu meie ilmastikukindlatele ja vastupidavatele välisvalgustitele on võimalik õues tegutseda ka siis, kui päike on ammu juba loojunud. Vali mugavus! Vali välisvalgustid meie “EKOLUUMEN”!

Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu