Kategooriad

KAUPADE TARNIMINE

Peale kauba eest tasumist saadame kauba ostjale posti teel.

Kui tellitud kaupa parasjagu laos ei ole, toimetatakse need ostjale temaga individuaalselt kokkulepitud ajaks. Tavaliselt ulatub see aeg Euroopa piires tehtud tellimuste korral 4-6 nädalani.

Kõik meie e-poest ostetud valgustid saadame ostjale postiga ilma täiendava postikuluta 2-5 tööpäeva jooksul. 8,69 € suurune teenustasu rakendub ainult Kuramaa piirkonda saadetavatele pakkidele.

 

Kauba kohaletoimetamisel kulleriga peab ostja või ostja esindaja kulleri juuresolekul veenduma kauba õigsuses, õiges koguses ja selle kvaliteedis.

Kui pakend või selle sisu ei vasta ettenähtud koguse või kvaliteedi osas tellitule, siis peab ostja esindaja kauba siiski vastu võtma. Sellisel juhul täidavad kullerfirma esindaja ja ostja koos raporti avastatud tellimuste vigade kohta.

Kui ostja või ostja esindaja võtab kullerilt paki vastu ja kirjutab tellimuslehele alla, siis loeb müüja tellimuse täidetuks ilma kaebusteta – tellitud kaup oli oma originaalpakendis, õiges koguses, hea kvaliteediga ning vastab kõikidele tellimuse asjaoludele ja tingimustele. Müüja ja kuller on kauba ilma ühegi veata kohale toimetanud ja see on kehtiv, v.a. juhul, kui ostja tõestab teisiti peale paki vastuvõtmist, aga enne tellimuslehele allakirjutamist.

 


Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu