Kategooriad

KAUPADE TARNIMINE

Tarneaeg hakkab jooksma pärast seda, kui tellimuse eest tehtud makse on meie kontole jõudnud.

Kõik kaubad tarnitakse Venipak kullerteenuse vahendusel.

Kõikide valgustite juures on kirjas ka tarneaeg (tööpäevades). Kui tellimuses on mitu erineva tarneajaga toodet, saadetakse need reeglina välja pärast kõikide valgustite lattu jõudmist (seda juhul, kui ei ole kokku lepitud teisiti).

Alla 60€ tellimustele kehtib fikseeritud tarne hind, mis on 5€. Üle 60€ tellimused tarnitakse tasuta, seda olenemata kauba kogusest.

 

Kauba kohaletoimetamisel kulleriga peab ostja või ostja esindaja kulleri juuresolekul veenduma kauba õigsuses, õiges koguses ja selle kvaliteedis.

Kui pakend või selle sisu ei vasta ettenähtud koguse või kvaliteedi osas tellitule, siis peab ostja esindaja kauba siiski vastu võtma. Sellisel juhul täidavad kullerfirma esindaja ja ostja koos raporti avastatud tellimuste vigade kohta.

Kui ostja või ostja esindaja võtab kullerilt paki vastu ja kirjutab tellimuslehele alla, siis loeb müüja tellimuse täidetuks ilma kaebusteta – tellitud kaup oli oma originaalpakendis, õiges koguses, hea kvaliteediga ning vastab kõikidele tellimuse asjaoludele ja tingimustele. Müüja ja kuller on kauba ilma ühegi veata kohale toimetanud ja see on kehtiv, v.a. juhul, kui ostja tõestab teisiti peale paki vastuvõtmist, aga enne tellimuslehele allakirjutamist.

 


Viimati vaadatud

Tooted puuduvad