Kategooriad

Kauba tagastamine

Kui saad paki ostetud kaubaga, siis kontrolli seda enne kasutuselevõtmist hoolikalt. Kui märkad, et toode on tarnimisprotsessil kahjustusi saanud ja soovid selle tagastada, siis võta meiega koheselt ühendust telefoni või e-posti teel. Kirjutades märgi kindlasti ära ostetud toote ja tellimuse number ning tagastamise põhjus (toode kahjustatud, vale vmt.).

Ostjal on õigus e-poega sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, teatades sellest e-poele hiljemalt kolmekümne (30) tööpäeva jooksul alates toote tarnimisest.

Toote tagastamise õigust saab ostja kasutada ainult juhul, kui toodet ei ole rikutud või kasutataud, selle välimust ei ole muudetud ning see on rikkumata originaalpakendis.

Ostja kannab kõik toote tagastamisega seotud kulud. Kui klient soovib, tellime tootele omalt poolt kulleri järele. Selle maksumus on 8 eurot, mis on üldjuhul ka kõige soodsam variant. Tagastatavad tooted saadetakse tagasi meie Leedus asuvasse lattu.

Tagastatava kaubaga peavad kaasas olema kõik selle ostmist tõendavad dokumendid.

Tagastatav toode peab olema korralikult pakitud.

Toote tagastamisel peavad olema täpsustatud kauba ostmise asjaolud: tellimuse number, toote hind ja kättesaamise kuupäev. Vajalik on märkida ka pangakonto number, kuhu soovid tagastatava ostusumma saada.

Ülaltoodud reeglid kehtivad e-poest ostmise korral.

Tooteid saavad tagastada ainult füüsilised isikud, juriidilistele isikutele tagastamisõigust ei kohaldata.

E-poest tellitud toodete tagastamiseks palun täitke tagastusvorm.

 

Toote kvaliteedi tagamine

Kõigile meie e-poest ostetud valgustitele anname kaasa 2 aasta pikkuse kvaliteedigarantii. Antud garantii ei kehti hõõg-, halogeen- ja dekoratiivsetele lambipirnidele. Garantii on ette nähtud kodumajapidamises kasutatavate valgustitele, mida kasutatakse ettenähtud otstarbel.


Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu