Sisevalgustid 

Suur valik sisevalgusteid eredalt valgustatud ruumide loomideks. Sisevalgustit valides mõtle oma ruumidele ja ka isiklikele eelistustele – just nii valid sobivaimas suuruses, värvi, jala, varju ja võimsusega lambi. Sisevalgustid loovad igasse ruumi just selle õige atmosfääri ning valgustavad neid just vajalikul määral.

 • Laelambid
  Laelambid
 • Rippvalgustid
  Rippvalgustid
 • Seinavalgustid
  Seinavalgustid

  Seinalambid tunduvad küll kohati olevat selline vähemkasutatav ja ammuunustatud kategooria, aga tänapäeval ei ole seinalambid mitte ainult funktsionaalsed, vaid võivad kujutada endast ka väga stiilseid interjööridetaile. Seinalambid täiendavad oivaliselt põhivalgustust, annavad ruumile juurde hubasust ja õdusust ning rõhutavad detaile seintel.

 • Lühtrid
  Lühtrid

  Tänapäeval eelistavad inimesed pigem puhtate, lihtsate ja selgete joontega valgusteid, lühtreid ostetakse pigem erandjuhtudel ning siis, kui on tõesti soov ruumile luksuslikumat ilmet anda. Paljud inimesed arvavad, et lühtrid ei sobi kaasaegsesse kodusse, aga tänapäeval on neid lihtne kohandada ka näiteks modernsemat stiili sisustusega ning saavutada suurepärane harmoonia.

 • Punktvalgustid
  Punktvalgustid
 • Kohtvalgustid
  Kohtvalgustid
 • LED valguse paneelid
  LED valguse paneelid
 • Integreeritavad valgustid
  Integreeritavad valgustid
 • Peegli- ja maalivalgustid
  Peegli- ja maalivalgustid
 • Ventilaatoriga valgustid
  Ventilaatoriga valgustid
 • Laualambid
  Laualambid
 • Põrandalambid
  Põrandalambid
 • Lastetoa valgustid
  Lastetoa valgustid

  Tavaliselt keskendutakse lastetoa sisustamisel esmajärjekorras värvidele ja mööblile ning lastetoa valgustid valitakse alles kõige viimases järjekorras. Tegelikkuses peaks valgusteid lastetuppa planeerima võimalikult varakult – võimalusel juba siis, kui toas veel isegi mööblit sees ei ole.

  Nagu igas teiseski toas, oleks ka lastetuppa vajalik paigutada kahesuguseid valgusteid – üks põhivalgusti ja lisaks väiksemad funktsionaalsed valgustid. Samuti on võimalik soetada ka nn. aktsentvalgusteid, mis juhivad tähelepanu seinal rippuvatele piltidele või huvitavatele interjöörilahendustele. Lastetuppa valgusteid valides peaks lähtuda mitte ainult valgustite funktsionaalsusest, vaid sobitama neid ka ühtse ruumikujundusega. Ekoluumen.ee veebipood pakub palju erinevaid võimalusi selleks, et isegi väike lastetuba saaks valgustatud stiilselt ja mänguliselt.

 • Nutikad valgustid
  Nutikad valgustid
Kuvatakse 1 - 11 -st 11 -st
Kuvatakse 1 - 11 -st 11 -st

Ideaalne sisevalgustite valik selleks, et tuua valgust suletud ruumidesse. Mida on vaja teada selleks, et sisevalgustite abil sobiv valgustus luua?

Lampi valides mõtle oma ruumi peale

Meie valikust võib leida põrandalampe, integreeritud valgusteid, rippvalgusteid ja rippvalgustite süsteeme. Valida saab erinevate disainilahenduste, võimsuse ja muude omaduste vahel. Et selle suure lampide valiku seast just endale see kõige paremini sobiv lamp välja valida, selleks pead arvestama selle ruumiga, kuhu sa seda valgustit tahad. Loogiline on, et köögis peaks kõige tugevam valgus olema suunatud sellele alale, kus sa toitu valmistad ning söögilauale, et demonstreerida seda maitsvat toitu parimal viisil. Sageli soovitakse eredamat valgust ka sellesse piirkonda, kus toimub nõudepesu – nii saad veenduda, et nõud said ikka korralikult puhtaks. Meie sisevalgustitega täidad oma köögi ja söögitoa ereda ja hubase valgusega.

Magamistoa valgustus peaks olema reguleeritav, et saaksid seda kohandada vastavalt oma vajadustele – kas nõrgem valgus intiimsuse tekitamiseks või siis tugevam juhuks, kui soovid voodis lugeda või tööd teha.

Esikusse ja koridori vali kohtvalgusti, ripplamp või integreeritud valgustid. Valgus peaks tugevamalt langema peeglile või kapile – esimene siis selleks, et näeksid enne tänavale astumist selgelt oma peegelpilti, teine selleks, et kapist oma riided suurema vaevata üles leiaksid. Hea variant on ka juba integreeritud valgustitega esikukapp.

“Ekoluumen” on ka lai valik selliseid sisevalgusteid, mis on valmistatud spetsiaalselt nooremat põlvkonda silmas pidades. St. lapsi. Erineva kuju ja värviga lambid arendavad laste kujutlusvõimet ning tagavad samas ka neile mängimiseks vajaliku valguse. Võid valida põrandalambi, mis mitte ainult ei valgusta lapse tuba, kui laps on ärkvel, vaid mis toimib ka maheda öölambina ajal, kui laps magab. Kui aga laps on väga liikuv ja harrastab aktiivset tegevust mitte ainult avarates vaid ka kitsastes oludes, siis soovitame valida lapse tuppa rippvalgustid – nendega ei ole ohtu, et laps saaks haiget ning ka kahjustusi tekib neile tõenäoliselt vähem. Meie e-poe sisevalgustite valikust leiad kindlasti ka sinu lapse tuppa ideaalselt sobiva valgusti, et ka pere noorimad saaksid nautida oma säravalt valgustatud tuba.

Vannitoa valgustuse projekteerimisel mõtle läbi, millist tüüpi valgustus seal olema peaks. Võiksid kaaluda vähemalt kahte erinevat tüüpi lampe. On oluline, et kõige tugevam valgus langeks peeglile, sest peamiselt seal toimub enamus hommikusi protseduure, mille puhul täpsus ja hea nähtavus on üliolulised. Mõistlik on vannituppa valida sellised lambid, mis on veekindlad – need on töökorras pikema aja jooksul ning annavad sulle kvaliteetselt valgustatud vannitoa pikkadeks aastateks.

Viimati vaadatud

Tooted puuduvad

Menu